24 Ocak 2023


Sivil Toplum Kuruluşlarında Gönüllü ve Profesyonel Çalışma Kitap Tanıtım Toplantısı

Bir İLKE Vakfı markası olan Nokta Kitap ve Sivil Toplum Akademisi (STA) tarafından düzenlenen Sivil Toplum Dizisi Tanıtım Toplantısında Prof. Dr. Nihat Erdoğmuş’un yazar ve editör olarak katkı sunduğu kitaplar üzerine müzakere edildi.

 

 

Bir İLKE Vakfı markası olan Nokta Kitap'ın, Sivil Toplum Dizisi bünyesinde yayımladığı Sivil Toplum Kuruluşlarında Kurumsal Yönetim - Temel Meseleler ve Güncel Yönelimler, Management in Non-Governmental Organizations - Basic Issues and Current Trends ve Sivil Toplum Kuruluşlarında Gönüllü ve Profesyonel Çalışma kitaplarına yazar ve editör olarak katkı sunan Nihat Erdoğmuş'un konuşmacı olarak katıldığı müzakerenin modetör koltuğuna İLKE Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Lütfi Sunar oturdu. 

Prof. Dr. Nihat Erdoğmuş: "İnsanlar sivil toplum kuruluşlarına gelmiyor değil, biz insanları sivil toplum kuruluşlarına getiremiyoruz."

 

Lütfi Sunar'ın yaptığı açılış konuşması ve Nihat Erdoğmuş'a yönlendirdiği alana dair nitelikli sorularla başlayan müzakere, katılımcıların yönlendirdiği sorularla devam etti. Davetliler arasından kura yoluyla belirlenen üç kişiye kitap seti hediyesinin takdimiyle program son buldu. 

Nokta Kitap, İLKE İlim Kültür ve Eğitim Vakfı'nın markasıdır.


Adres Sultantepe Mh. Cumhuriyet Cd. No: 39/1 Fıstıkağacı İş Merkezi, Üsküdar, İstanbul


© Copyright 2022. Bütün Hakları Saklıdır.